Sizde Hakkımızda Yorum Yapın

Sizde hakkımızda yorum yaparak diğer hasta adaylarımızın bizim hakkımızda fikir sahibi olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Hasta Yorumlarımız

Budom Hasta Yorumları
Dr. Başak Burgazlıoğlu 2016-05-23 21:54:17
2004 yılında babamın kolon ca operasyonu esnasında tanıştık Ersunla. O donemde henuz asistandı. Yillar icinde beraber çalışırken daha iyi tanıma fırsatı buldum kendisini. İlgisi, bilgisi, güleryüzü ile hastasını kendisine baglar. Bir doktor olarak insan kendi canını kolay kolay başkasına teslim edemiyor. Yillar icinde hem ortak takip ettiğimiz hastalara hem de benim ona yönlendirdiğim yakınlarıma yaklaşımı, titizliği ve kendini geliştirmedeki azmi biz hekim arkadaşlarını daima cok etkilemiştir. En son babamın fıtık operasyonunu yine cok başarılı bir şekilde yapti ve babamı aylardır suren Ağrı'larından kurtardı. İyi ki varsın ersuncum, insallah elin birçok şifa arayan hastaya değer.
Cansu dağ 2016-02-18 20:51:56
Ilk diyetisyen randevusuna 9 yasinda gitmis bir obez olarak ameliyat kararini verdikten sonra baska isimlerle ciktigim bu yolda daha ilk adimlarda "ameliyat kismi iyi hos da ya sonrasinda ihtiyacim olacak destegi bulabilecekmiyim?" sorusu beni Ersun hocama getirdi tanismak ve bilgi almak icin gittigim ilk gorusmeden 2 saatin sonunda hic soru isaretim ve tereddutum olmadan daha once onerilen tup mide yontemi yerine bypassa karar vererek 7 aralik tarihine ameliyat gunumu almis olarak ayrildim. Ameliyattan 3 saat sonra ayaga kalkip yurumeye basladim 4. gun taburcu oldum,5. Gun kontrolume kendim araba kullanarak hic sorunsuz geldim 10. gunden sonrada ise basladim. Bu donemlerde halimi gorenlerden en cok duydugum soz sen ameliyat olmadinmi hasta yatman gerekmiyormu oldu :) Durust olmak gerekirse, Agrisiz ameliyat derken bu derece agrisiz olabilecegini ben bile tahmin etmemistim. Bugun ameliyattan sonraki 73. Gunume bir adet bile agri kesici kullanmadan ve hic bir problem yasamadan geldim. Bu esnada ise Ersun hocamin beslenme planlari sayesinde hic zorlanmadan 21 kilo verdim. Hayatimi degistiren bu yola kendisi ile cikarak ne kadar dogru bir karar verdigimi her gun biraz daha iyi anliyorum. Guleryuzu ilgisi ve destegi icin kendisine cok tesekkur ediyorum.
Budom Hasta Yorumları
Budom Hasta Yorumları
Zeliha Bıcak 2016-02-13 00:56:36
Ersun Bey sizi sabırla dinleyen ve sorularınıza aklınızda en ufak şüphe bırakmadan ayrıntısıyle cevap veren bir doktor.Muayeneden sonra Ersun Bey e gelerek ne kadar doğru bir karar verdiğinizi düşünüyorsunuz.Ben 10 gün önce başarılı bir kasık fıtığı ameliyatı oldum ve doktor bey ameliyat öncesi yapılması gereken tetkikleri atlamadan yaptı. Ve ameliyat öncedi o kadar soru sordumki bıkmadan usanmadan sorularımı güler yüz ile cevapladı.Buradan kendisine tekrardan çok teşekkürler.Ayrıca Ersun Bey i seçmeme vesile olan buradaki yorumcularada çok çok teşekkürler onlar sayesinde doktorumuza ulaşmıştım.
Merve AYAR 2016-02-04 17:15:53
Kendimi bildim bileli kiloluydum. Hayatımın en güzel dönemleri kilo vermeye çalışmakla geçti. Çalışmakla geçti diyorum çünkü genellikle birkaç kilo verir bıraktığımda ise fazlasıyla geri alırdım. Denemediğim yöntem kalmamıştı bunların çoğu sağlıksız yöntemlerdi. Bu durum beni umutsuzluğa sürüklüyordu, fazla kilolarımdan hiç kurtalamam diyordum. Bu dönemde obezite cerrahisini araştırdım ve Ersun Hocamla tanıştım. Ameliyat olmaktan hem korkuyor hemde artık fazla kilolardan kurtulmak istiyordum. ilk muayenede güleryüzü ve samimiyeti ile bana güven ve cesaret verdi, 11 ocak 2016 ameliyatımı oldum. Ameliyat öncesi sürekli ilgilendi, ameliyat sonrası ilgisini eksik etmedi, tüm sorularımı bıkmadan usanmadan dinledi/cevapladı. Ameliyat sonrası ağrı ve acı yaşamadım,hatta ameliyattan 4 saaten sonrası kalkıp yürüdüm. Yıllarca uğraşıp azalmayıp artan kilolarım, artık azalıyor. Ersun hocamı iyi ki tanımışım, ve ameliyatı olmuşum diyorum. Hocamın sayesinde yeni ve sağlıklı bir hayata başladım. Teşekkürler ERSUN TOPAL...
Budom Hasta Yorumları
Budom Hasta Yorumları
Dilek KARASU 2016-02-02 14:48:16
Evet bende bir obezdim. 110 kg ile artık hayatımı değiştirmeliyim dedim öncesinde her şeyi denedim. 5 kg verdim 10 kg aldım beraberinde diyabet ve hipertansiyon ile birlikte, artık kilolarım dışında mücadele etmem gereken yandaş hastalıklarım da vardı. 1 yıldır obezite cerrahisini araştırıyor ve her kaynaktan okuyordum. Bursa'da bu ameliyatı yapabilecek doktor ve hastane araştırırken Ersun Bey ile tanıştım ilk görüşmemizde verdiği güven ile evet ben bu ameliyatı olacağım dedim. Ameliyat gününe karar verdik ve 04 OCAK 2016 da hiç bir endişe ve korku duymadan ameliyatımı oldum, ameliyat sonrasında ağrı ve acı hiç yaşamadım. Bugün itibari ile -12 kg ile yola devam ediyorum. Önce Allah'a ve sonra güler yüzlü, alçak gönüllü, harika insan Ersun Bey'e güvendim, Hayatımın en doğru, en güzel kararı oldu. Sonsuz teşekkürler.
Kodanka Yazılım