Sizde Hakkımızda Yorum Yapın

Sizde hakkımızda yorum yaparak diğer hasta adaylarımızın bizim hakkımızda fikir sahibi olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Hasta Yorumlarımız

Budom Hasta Yorumları
FADİME AYDIN 2016-07-25 11:20:41
Merhaba. ortaokuldan beri kilolu biriyim. Zayıf olmanın nasıl bir şey olduğunu hatırlamıyordum bile. Ersun hoca ile önce ablam tanıştı ve erkek kardeşim aramızda ilk ameliyat olan kişiydi. Onun ameliyat sonrası geçirdiği süreci gözlemlemiştim dolayısıyla hayatımı değiştirme kararını vermem hiç zor olmadı. Ersun hocanın insana kendini güvende hissettiren bir tavrı var. Bu yüzden ameliyat sürecinde çok rahattım. Ersun hoca hastanın konforuna maksimum önem gösteriyor öyle ki ameliyat süresinde de sonrasında da hiç ağrım olmadı. Ameliyat olalı 3 ay oldu henüz hiç ağrı kesici kullanmadım. Bu zaman kadar hayatın tadına tam manası ile varamamışım. Şimdi yaşam standartlarım yükseldi, üşengeçlik üstümden kalktı, artık yürümekten ve merdiven çıkmaktan korkmuyorum, aynalar ile barıştım ve alışveriş yapmak artık daha keyifli. Teşekkürler Ersun hocam
İdil Cemre Öztep 2016-07-25 09:01:10
Kendi çabamın yeterli olamayacağını fark ettiğim bir zamanda Op. Dr. Ersun Topal ile karşılaştım ve çok hızlı bir şekilde ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat öncesinde ve sonrasında doktorun yoğun ilgisi, bitmek bilmeyen sorularımıza sabırla yanıt vermesi beni ve yakınlarımı çok rahatlattı. Ameliyat sonrasında da kendisine dilediğim her an ulaşıp, soru sorabildim. Bunun için minnettarım. Amliyatın üzerinden neredeyse 2 yıl geçti ve ben hayatımı geri kazanmış gibiyim... Keşke daha önce olsaydım.
Budom Hasta Yorumları
Budom Hasta Yorumları
havva Aydın Bozkurt 2016-07-21 18:38:18
Kimilerin gereksiz,kimilerin riskli bulduğu bir uygulama obezite cerrahisi.ama bundan müzdarip olanlar için hiç de gereksiz bir uygulama değil.Aşırı olmamasına rağmen son yıllarda obez sınıfına girecek kadar kilo almıştım,ve kendi çabalarımla zaman zaman başarılı olsamda,eskiye dönüş oluyordu .Genç yaşıma rağmen kilodan kaynaklanan sağlık problemleri gündeme gelmeye başlamıştı.ama aslında en önemlisi ,aynaya baktığımda,alışverişe gittiğimde yada zayıf insanların yanındaki hoşnutsuzluğum,bundan kaynaklanan mutsuzluk ve özgüven kaybı.Cesaret etmem kolay olmadı tabı yinede.Yaklaşık 3 yıl internet ortamında bir çok kanaldan araştırdım,gruplara katıldım,takip ettim.Aslında ailemde aynı konudan daha fazla sıkıntı yaşayanlar da vardı.En çok da en küçük erkek kardeşim.Gencecik delikanlı ama 150 kiloydu yaklaşık.Bendeki sorunların çok daha fazlasıyla karşı karşıyaydı.Obezite cerrahisi onun için daha zorunluydu elbette.Benim araştırmalarım sonunda ERSUN TOPAL hocamı bulmuştum ve takip ediyordum.Konuyla ilgili bilgilerimi kardeşime de aktardım.oda istanbulda bir kaç dr. gitti .Sonrada Bursa da Ersun hocama muayene oldu .Aldığı pozitif etki ile Ersun hocama ameliyat olmaya karar verdi.Baştada dediğim gibi elbette risklide bir ameliyattı ama genç yaşına rağmen yaşadığı sağlık sorunları kimbilir ne riskler getirecekti.Bir sene kadar önce ameliyatını oldu,çok şükür ciddi bir problemle karşılaşmadan şimdi 85 kilo ondan cesaret alan kız kardeşimde oldu yaklaşık 3 ay kadar önce.Sonunda bende 2 ay önce ameliyat oldum.Çok şükür hiç birimiz öngörülmeyen ciddi bir problem yaşamadık.kız kardeşimle beraber 4-5 beden küçülmenin hazzını yaşıyoruz.Ersun hocama hem doktorluğuyla bizi sağlığımıza kavuşturduğu için hem de bu süreçte gösterdiği,ilgi ve samimi davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum . İyiki tanımışım Ersun hocam ı doğru hekim çok önemli :)
Duygu Aycan 2016-07-12 11:08:54
Merhaba, Ersun bey'e ailemizin doktoru desem yeridir diye düşünüyorum:) Kardeşimin apandisit ameliyatı ile başlayan bir süreç ve arkasından babamın fıtık ameliyatı.Bu ameliyat beni çok korkutuyordu çünkü babam aynı zamanda KOAH hastasıydı. Ersun bey'e ve ekibine göstermiş olduğu anlayışa,ilgisine ve titizliğine çok teşekkür ederim.
Budom Hasta Yorumları
Budom Hasta Yorumları
Abdülaziz Takır 2016-06-01 22:24:31
Ben 29 yaşındayım ve yaklaşık 5-6 yıldır reflü şikayetiyle almadığım proton pompası ve mide rahatlatıcı ilaç kalmadı. Göğsümde ve yemek borumda sürekli agrılar olurdu. ama reflü şikayetinden kaynaklandığını dahi bilmiyordum. Bir çok kez endoskopi yaptım. Yüksek yastıkta uyumaktan bıkmıştım artık. Ta ki Ersun Hocam'la tanışana kadar. Ameliyat öncesi yaptığım görüşme sonrasında hemen ameliyat olmaya karar verdim. Ersun Hocam gerçekten çok sıcak ve bir abi gibi yaklaşıp yıllardır çektiğim bu sorunun çok basit bir ameliyatla geçebileceğini söyledi. Nihayetinde ameliyat oldum. Bir ameliyat bu kadar mı sıfır ağrıyla geçer.. Reflü şikayetim hiç kalmadı. Artık yüksek yastıkta uyumuyordum ve Gögsümdeki ağrı geçti.. Ben reflü ameliyatı oldum ama kendisi Çok mükemmel bir obezite cerrahı aynı zamanda. Ersun Hocam'a ve Anestezi Doktoruma yürekten teşekkür ediyorum...
Kodanka Yazılım