Sizde Hakkımızda Yorum Yapın

Sizde hakkımızda yorum yaparak diğer hasta adaylarımızın bizim hakkımızda fikir sahibi olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Hasta Yorumlarımız

Budom Hasta Yorumları
Daver yildirim 2019-03-26 20:16:11
Ameliyat olmadan once seketim 400lerde idi ersun hocam sayesinde seker hadtaligindan kurtuldum gunde 5kere insulin oluyordum artik bir avuc hap iciyordum hastaneden cikatkrn butun seker ilaclarini cope atarak ciktim 105 kilo ile ameliyata girdim suan 89 kiloyum muhtesem yeniden dogmak diyabetsiz yasama merhaba iyi varsiniz ersun hocam size sobduz tesekkurlerimi sunuyorum seker hastasi olan herkese siddetle tavsiye ediyorum ameluyat olun yeni diyabetsiz hayata merhaba diyin
Aylin Dur 2019-03-26 19:30:37
Sevgili doktorum Ersun Topal ve ekibine okadar minnettarim ki duygularimi ifade edemiyorum, hayatta en zor olan sey karar vermek ve ben bu karari önce Rabbimin sonrada size olan güvenimle netleştirdim ve kesinlikle pişman degilim iyiki Rabbim yolumu sizinle kesiştirdi ????desteginizi ameliyat öncesi ve sonrasi her aniyla yaşayip hissetim hayatimdaki iyikilerden birisiniz siz ve ekibiniz Gözde Görgün, Pınar Çakır ve Aritmi Hastanesindeki Hemşirelere cok TEŞEKKÜR ederim.Herşey dışgörünüş degil benim icin sağlık başta gelir ve buyüzden dogru kararın bu olduguna inanip tüpmide ameliyatına karar verdim ve şuna inanin hic kimse durduk yere keyfi olarak bıçak altına yatmaz ,ön yargılı olanlarada seslenmek istiyorum " gül bahçesinde dolaşırken bile ayagımıza diken batacagının hesabını yapmamız gerekiyor"eger ön yargılarınızdan kurtulmak istiyorsanız Doktor Ersun Topall ve Ekibi sizin icin dogru Adres...????????
Budom Hasta Yorumları
Budom Hasta Yorumları
Hanan Abdulrahman 2019-02-27 16:49:35
الدكتور ايرسون طبيب ممتاز ماهر وصاحب معلومات وتجربة واسعة بمجالو قبل العملية جلس معي ما يقارب الساعتين شرحلي العملية بأدق التفاصيل بفوائدها ومضاعفاتها وبالفعل كلشي شرحلي ياه صار بالحرف بعد يومين من العملية تخرجت من المشفى واليوم الثالث كنت عم بتمشى وبعد اسبوع رجعت لجامعتي ودوامي ولا كأنو عملت عملية ما حسيت بألم ولا بغثيان مثل ما شرحلي الدكتور بالزبط الفريق اللي يشتغل مع الدكتور ضل معي ع طول ولما اكون بالبيت واحتاج اي استشارة 24 ساعة يجاوبو ع اسئلتي وتلفوناتي كانو معي خطوة بخطوة بشوشين ومتعاونين هم والدكتور شكرا جزيلا
Hanan Abdulrahman 2019-02-27 16:39:23
Ersun hoca işini severek ve mükemmel bilgi ve deneyimle yapan çok değerli bir doktor ameliyattan önce benimle oturup büyük bir sabır güleryüz ve samimiyetle her detayı bana bilimsel bir şekilde anlattı. ve gerçekten bir kelime bile şaşmadan her şey olması gerektiği gibi gerçekleşti. iki gün sonra taburcu oldum üçüncü gün parkta yürüyüş yapıyordum ve bir hafta sonra derslerime ameliyat olmamış gibi devam ettim ağrı sancı bulantı çekmeden. sevgili ersun hocaya ve desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen ekibine teşekkürü borç bilirim.
Budom Hasta Yorumları
Budom Hasta Yorumları
Elif Su 2018-07-19 01:39:28
32 yaşındayım, ilk başlarda çok korkuyordum tedirgindim fakat doktorumla ilk görüşmeye geldikten sonra korkularım bayağı azaldı. hatta ameliyat olduktan sonra yaşadığım korkuların çok yersiz olduğunu anladım. hiç insanların bahsettiği gibi bir şeyin olmadığını gördüm. tabi bunda doktorumun ve çalışma arkadaşlarının da etkisi oldu. kurallara uyduktan sonra hiç sorun olmuyor. obezite cerrahisi ile en başta beslenme alışkanlıklarım değişti ve sağlıklı beslenmeyi de öğrendim.
Kodanka Yazılım